Kees van Strien & Jaan van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Tekst vervangen - "@wiki-raamsdonk.nl" door "@genealogie-raamsdonk.nl") |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I5883 Cornelis Johannes "Kees" van Strien] | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I5883 Cornelis Johannes "Kees" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 20 januari 1891 te Raamsdonk D281 | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 20 januari 1891 te Raamsdonk D281 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1306 Akte 13]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4666 †] 24 oktober 1975 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/4666 †] 24 oktober 1975 te Raamsdonk | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I35936 Adriana Maria "Jaan" van Dongen] | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F493&main_person=I35936 Adriana Maria "Jaan" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 22 juni 1895 te Raamsdonk D52 | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 22 juni 1895 te Raamsdonk D52 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1307 Akte 81]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2207 †] 11 juni 1973 te Raamsdonksveer | | style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2207 †] 11 juni 1973 te Raamsdonksveer | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 24 oktober 1925 te Raamsdonk | |- | ||
| style="height: 28px; width: 34.0632%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 76.734%;" | 24 oktober 1925 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1308 Akte 39]) | |||
|} | |} | ||
Regel 40: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I35939 Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien] | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I35939 Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [[Dien van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5689/ †] ([https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6659 †]) ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/986 krantenknipsel]) | | style="width: 103.967%;" | [[Dien van Strien]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5689/ †] ([https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6659 †]) ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/986 krantenknipsel]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16391&main_person=I35940 Johannes "Jan" van Strien] | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16391&main_person=I35940 Johannes "Jan" van Strien] | ||
Regel 46: | Regel 48: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I44462 Thomas Cornelis "Thom" van Strien] | | style="width: 43.3172%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16392&main_person=I44462 Thomas Cornelis "Thom" van Strien] | ||
| style="width: 103.967%;" | [[Thom van Strien & Luce Verschure]] ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/696 Zie krantenartikel AH]) | | style="width: 103.967%;" | † [[Thom van Strien & Luce Verschure]] ([https://kranten-raamsdonk.nl/picture.php?/696 Zie krantenartikel AH]) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3172%;" | Cornelis Johannes "Kees" van Strien | | style="width: 43.3172%;" | Cornelis Johannes "Kees" van Strien |
Versie van 28 apr 2024 11:08
Adres per 1 januari 1949 | Molenstraat 1 voorheen B41 |
Naam | Cornelis Johannes "Kees" van Strien |
Geboortedatum | 20 januari 1891 te Raamsdonk D281 (Akte 13) |
Overlijdensdatum | † 24 oktober 1975 te Raamsdonk |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Adriana Maria "Jaan" van Dongen |
Geboortedatum | 22 juni 1895 te Raamsdonk D52 (Akte 81) |
Overlijdensdatum | † 11 juni 1973 te Raamsdonksveer |
Huwelijksdatum | 24 oktober 1925 te Raamsdonk (Akte 39) |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Hendrika Dingena "Rieka" van Strien | † Toon Verhees & Rieka van Strien † |
Nicolaas Dingeman "Nico" van Strien | † Nico van Strien & Annie Hoevenaar |
Petrus Dingeman "Piet" van Strien | † Piet van Strien & Cor Verschuren |
Dingena Johanna Hendrica "Dien" van Strien | Dien van Strien † (†) (krantenknipsel) |
Johannes "Jan" van Strien | † Jan van Strien & Jo Nagtzaam † |
Thomas Cornelis "Thom" van Strien | † Thom van Strien & Luce Verschure (Zie krantenartikel AH) |
Cornelis Johannes "Kees" van Strien | * 14-12-1937 † 2-4-1938 |
Simon Cornelis "Simon" van Strien | † Simon van Strien & Jo Gijsbrechts † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |