Cees Ligtvoet & Griet de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 17: | Regel 17: | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [[:Categorie:Uitvoerder|uitvoerder wegenbouw]] | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | [[:Categorie:Uitvoerder|uitvoerder wegenbouw]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |- | ||
| | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Naam vrouw | ||
Regel 27: | Regel 26: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Geboortedatum | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 26 augustus 1912 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/823 Akte 129]) | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 26 augustus 1912 te Raamsdonk B16 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/823 Akte 129]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Overlijdensdatum | ||
Regel 34: | Regel 33: | ||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | | style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Beroep | ||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | huisvrouw | | style="height: 28px; width: 87.9996%;" | huisvrouw | ||
|- | |- | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.9151%;" | Huwelijksdatum | |||
| style="height: 28px; width: 87.9996%;" | 3 maart 1931 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/822 Akte 47]) | |||
|} | |} | ||
Cees Ligtvoet is hertrouwd met [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7049 |Toos Pieterse] | Cees Ligtvoet is hertrouwd met [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/7049 |Toos Pieterse] | ||
{| class="wikitable" style="width: 64.3312%; height: 230px;" width="50%" | {| class="wikitable" style="width: 64.3312%; height: 230px;" width="50%" | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" |
Versie van 11 mei 2024 12:16
Adres per 1 januari 1949 | Stationstraat 21 voorheen D16 |
Naam man | Cornelis “Cees” Ligtvoet) |
Geboortedatum | 16 februari 1910 te Made |
Overlijdensdatum | 23 april 1972 te Raamsdonksveer † |
Beroep | uitvoerder wegenbouw |
Naam vrouw | Margaretha Corrnelia “Griet” de Wit |
Geboortedatum | 26 augustus 1912 te Raamsdonk B16 (Akte 129) |
Overlijdensdatum | † 27 februari 1958 te Raamsdonk (Akte 21) |
Beroep | huisvrouw |
Huwelijksdatum | 3 maart 1931 te Raamsdonk (Akte 47) |
Cees Ligtvoet is hertrouwd met |Toos Pieterse
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |