Thijs de Ruijter & Mientje de Wit: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 46: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.617%;" | Petrus Marinus Michiel de Ruijter <br> | | style="width: 51.617%;" | Petrus Marinus Michiel de Ruijter <br> | ||
| style="width: 46.1112%;" | <br> | | style="width: 46.1112%;" |<br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.617%;" | Adrianus Cornelis de Ruijter <br> | | style="width: 51.617%;" | Adrianus Cornelis de Ruijter <br> | ||
| style="width: 46.1112%;" | <br> | | style="width: 46.1112%;" |* 29-3-1914 † 31-3-1914 <br> | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.617%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15517&main_person=I44182 Adrianus Cornelis Gerardus de Ruijter] <br> | | style="width: 51.617%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15517&main_person=I44182 Adrianus Cornelis Gerardus de Ruijter] <br> | ||
Regel 59: | Regel 59: | ||
| style="width: 51.617%;" | Adriana Petronella de Ruijter <br> | | style="width: 51.617%;" | Adriana Petronella de Ruijter <br> | ||
| style="width: 46.1112%;" |<br> | | style="width: 46.1112%;" |<br> | ||
|- | |||
| style="width: 51.617%;" | Pieter de Ruijter <br> | |||
| style="width: 46.1112%;" |* 13-11-1922 † 3-1-1923<br> | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 jul 2023 10:14
Adres per 1 januari 1949 |
Stationstraat 31 voorheen D23 |
Naam | |
Geboortedatum |
28 juli 1870 te Raamsdonk
|
Overlijdensdatum |
1 augustus 1954 te Raamsdonk
|
Beroep |
griendwerker / visser
|
| |
Naam vrouw | |
Geboortedatum |
17 december 1884 te Raamsdonk
|
Overlijdensdatum | |
| |
Huwelijksdatum | 13 augustus 1908 te Raamsdonk |
Mientje de Wit was eerder getrouwd met Petrus van Dongen
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Petrus Marinus Michiel de Ruijter |
|
Adrianus Cornelis de Ruijter |
* 29-3-1914 † 31-3-1914 |
Adrianus Cornelis Gerardus de Ruijter |
Adrianus de Ruijter & Jacoba van Seeters |
Michiel Adrianus "Chiel" de Ruijter |
† Chiel de Ruijter |
Adriana Petronella de Ruijter |
|
Pieter de Ruijter |
* 13-11-1922 † 3-1-1923 |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl |