Pieter van Strien & Jacoba Kommers: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
| style="width: 67.0538%;" | [[Julianalaan 109]] voorheen A85 | | style="width: 67.0538%;" | [[Julianalaan 109]] voorheen A85 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44502 Pieter Johannes van Strien] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44502 Pieter Johannes "Piet" van Strien] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 28 oktober 1885 te Raamsdonk V80b ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/826 Akte 146]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 28 oktober 1885 te Raamsdonk V80b ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/826 Akte 146]) | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] / [[:Categorie:Arbeider|arbeider]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44503 Jacoba Petronella Kommers] | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13888&main_person=I44503 Jacoba Petronella "Koosje" Kommers] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 18 maart 1887 te Raamsdonk D299 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/825 Akte 49]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 18 maart 1887 te Raamsdonk D299 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/825 Akte 49]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 10 maart 1978 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 10 maart 1978 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 23 augustus 1906 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/827 Akte 22]) | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.0538%;" | 23 augustus 1906 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/827 Akte 22]) | ||
|} | |} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16074&main_person=I44511 Michiel Johannes "Giel" van Strien] (Giel Kommers) | | style="width: 43.3357%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16074&main_person=I44511 Michiel Johannes "Giel" van Strien] (Giel Kommers) | ||
| style="width: 192.009%;" |[[Giel van Strien & | | style="width: 192.009%;" |[[Giel van Strien & Martina Roomer]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13887&main_person=I44498 Pieter "Piet" van Strien] | | style="width: 43.3357%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13887&main_person=I44498 Pieter "Piet" van Strien] |
Huidige versie van 24 mei 2024 om 18:51
Adres per 1 januari 1949 | Julianalaan 109 voorheen A85 |
Naam | Pieter Johannes "Piet" van Strien |
Geboortedatum | 28 oktober 1885 te Raamsdonk V80b (Akte 146) |
Overlijdensdatum | 16 juni 1967 te Raamsdonk (Akte 67) |
Beroep | landbouwer / arbeider |
Naam vrouw | Jacoba Petronella "Koosje" Kommers |
Geboortedatum | 18 maart 1887 te Raamsdonk D299 (Akte 49) |
Overlijdensdatum | 10 maart 1978 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 23 augustus 1906 te Raamsdonk (Akte 22) |
17 kinderen uit een huwelijk
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |