Henk de Bont & Dien van Steenoven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: 42.6849%;" width="50%" | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 42.6849%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 39.2669%;" | Adres | | style="width: 39.2669%;" |Adres | ||
| style="width: 55.8499%;" |B37 | | style="width: 55.8499%;" |B37 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42061 Henricus Cornelis "Henk" de Bont] | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42061 Henricus Cornelis "Henk" de Bont] | ||
Regel 12: | Regel 12: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42062 Henrica Cornelia "Dien" van Steenoven] | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42062 Henrica Cornelia "Dien" van Steenoven] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/476 †] 6 december 1937 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1282 Akte 73]) | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/476 †] 6 december 1937 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1282 Akte 73]) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | 25 juli 1882 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1283 Akte 22]) | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | 25 juli 1882 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1283 Akte 22]) | ||
|} | |} | ||
Regel 37: | Regel 39: | ||
| style="width: 52.3313%;" |Driek de Bont † 4 juni 1957 | | style="width: 52.3313%;" |Driek de Bont † 4 juni 1957 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" |Wilhelmina Theodora Maria "Mien" de Bont | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I Wilhelmina Theodora Maria "Mien" de Bont] | ||
| style="width: 52.3313%;" |† [[Janus de Wit & Mien de Bont]] † | | style="width: 52.3313%;" |† [[Janus de Wit & Mien de Bont]] † | ||
|- | |- |
Huidige versie van 4 apr 2024 om 12:46
Adres | B37 |
Naam | Henricus Cornelis "Henk" de Bont |
Geboortedatum | 19 augustus 1851 te Waspik (Akte 53) |
Overlijdensdatum | † 19 december 1933 te Raamsdonk (Akte 81) |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Henrica Cornelia "Dien" van Steenoven |
Geboortedatum | 22 november 1857 te Raamsdonk D179 (Akte 110) |
Overlijdensdatum | † 6 december 1937 te Raamsdonk (Akte 73) |
Huwelijksdatum | 25 juli 1882 te Raamsdonk (Akte 22) |
Henk was weduwnaar van Pietronella Jacoba Kievits
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Joachim Petrus "Chiem" de Bont | Chiem de Bont † 6 juni 1958 te Raamsdonk |
Hendricus Johannes "Driek" de Bont | Driek de Bont † 4 juni 1957 |
Wilhelmina Theodora Maria "Mien" de Bont | † Janus de Wit & Mien de Bont † |
Theodorus Hendricus "Dorus" de Bont | † Dorus de Bont & Anna Vissers † |
Hendrika Johanna "Rica" de Bont | † Toon van de Wiel & Rica de Bont † |
Hubertus Johannes "Huib" de Bont | Huib de Bont † 29 april 1977 Raamsdonk |
Petronella Adriana "Pietje" de Bont | † Janus de Bont & Pietje de Bont † |
Huberta Johanna "Janske" de Bont | † Jan Kamp & Janske de Bont † |
Huiberdina Maria "Dien" de Bont | † Nol de Wit & Dien de Bont † |
Adriana Petronella "Jaantje" de Bont | † Leo Klijn & Jaantje de Bont † |
Cornelia Maria "Cor" de Bont | † Piet van Hulten & Cor de Bont † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |