Henk de Bont & Dien van Steenoven: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(13 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand: | [[Bestand:Bont.de.h.c 1851-1933.jpg|400px|link=https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/100|right|thumb|Hendricus C. de Bont]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 42.6849%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 39.2669%;" |Adres | ||
| style="width: | | style="width: 55.8499%;" |B37 | ||
B37 | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42061 Henricus Cornelis "Henk" de Bont] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | 19 augustus 1851 te Waspik ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1279 Akte 53]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/99 †] 19 december 1933 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1280 Akte 81]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
| style="height: 28px; width: | |- | ||
| style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 55.8499%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13462&main_person=I42062 Henrica Cornelia "Dien" van Steenoven] | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | 22 november 1857 te Raamsdonk D179 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1281 Akte 110]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/476 †] 6 december 1937 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1282 Akte 73]) | ||
6 december 1937 te Raamsdonk | |- | ||
|- | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 39.2669%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 55.8499%;" | 25 juli 1882 te Raamsdonk ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1283 Akte 22]) | ||
|} | |} | ||
Henk was weduwnaar van [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F13463&main_person=I42067 Pietronella Jacoba Kievits] | |||
{| class="wikitable" style="width: 47.5619%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | |||
! style="width: 50.8809%;" | Kinderen | ! style="width: 50.8809%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 52.3313%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |Joachim Petrus "Chiem" de Bont | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |Chiem de Bont † 6 juni 1958 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |Hendricus Johannes "Driek" de Bont | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |Driek de Bont † 4 juni 1957 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I Wilhelmina Theodora Maria "Mien" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Janus de Wit & Mien de Bont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13470&main_person=I42142 Theodorus Hendricus "Dorus" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Dorus de Bont & Anna Vissers]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15586&main_person=I49799 Hendrika Johanna "Rica" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Toon van de Wiel & Rica de Bont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |Hubertus Johannes "Huib" de Bont | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |Huib de Bont † 29 april 1977 Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13461&main_person=I42060 Petronella Adriana "Pietje" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Janus de Bont & Pietje de Bont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13635&main_person=I43050 Huberta Johanna "Janske" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Jan Kamp & Janske de Bont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15587&main_person=I50516 Huiberdina Maria "Dien" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Nol de Wit & Dien de Bont]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 50.8809%;" | | | style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13654&main_person=I43206 Adriana Petronella "Jaantje" de Bont] | ||
| style="width: | | style="width: 52.3313%;" |† [[Leo Klijn & Jaantje de Bont]] † | ||
|- | |||
| style="width: 50.8809%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15584&main_person=I42120 Cornelia Maria "Cor" de Bont] | |||
| style="width: 52.3313%;" |† [[Piet van Hulten & Cor de Bont]] † | |||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]] | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]] |
Huidige versie van 4 apr 2024 om 12:46
Adres | B37 |
Naam | Henricus Cornelis "Henk" de Bont |
Geboortedatum | 19 augustus 1851 te Waspik (Akte 53) |
Overlijdensdatum | † 19 december 1933 te Raamsdonk (Akte 81) |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Henrica Cornelia "Dien" van Steenoven |
Geboortedatum | 22 november 1857 te Raamsdonk D179 (Akte 110) |
Overlijdensdatum | † 6 december 1937 te Raamsdonk (Akte 73) |
Huwelijksdatum | 25 juli 1882 te Raamsdonk (Akte 22) |
Henk was weduwnaar van Pietronella Jacoba Kievits
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Joachim Petrus "Chiem" de Bont | Chiem de Bont † 6 juni 1958 te Raamsdonk |
Hendricus Johannes "Driek" de Bont | Driek de Bont † 4 juni 1957 |
Wilhelmina Theodora Maria "Mien" de Bont | † Janus de Wit & Mien de Bont † |
Theodorus Hendricus "Dorus" de Bont | † Dorus de Bont & Anna Vissers † |
Hendrika Johanna "Rica" de Bont | † Toon van de Wiel & Rica de Bont † |
Hubertus Johannes "Huib" de Bont | Huib de Bont † 29 april 1977 Raamsdonk |
Petronella Adriana "Pietje" de Bont | † Janus de Bont & Pietje de Bont † |
Huberta Johanna "Janske" de Bont | † Jan Kamp & Janske de Bont † |
Huiberdina Maria "Dien" de Bont | † Nol de Wit & Dien de Bont † |
Adriana Petronella "Jaantje" de Bont | † Leo Klijn & Jaantje de Bont † |
Cornelia Maria "Cor" de Bont | † Piet van Hulten & Cor de Bont † |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |