Piet van den Wassenberg & Anna van der Westen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
k (Colani heeft pagina Petrus van den Wassenberg & Anna van der Westen hernoemd naar Piet van den Wassenberg & Anna van der Westen: schrijffout) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(15 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right| ]] | [[Bestand:Helaas-nog-geen-afbeelding-beschikbaar.png|thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" style="height: 313px; width: | {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 47.0313%;" width="50%" | ||
|- | |- | ||
| style="width: 32.3838%;" | Adres | | style="width: 32.3838%;" | Adres | ||
| style="width: | | style="width: 67.8939%;" |C15 | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Naam || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Naam || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F682&main_person=I2099 Petrus "Piet" van den Wassenberg] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |3 augustus 1871 te Raamsdonk (Akte 109) | ||
3 augustus 1871 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |7 juni 1941 te 's-Gravenhage | ||
7 juni 1941 te 's-Gravenhage | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Beroep || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 67.8939%;" | [[:Categorie:Huisschilder|huisschilder]] | ||
huisschilder | |||
|- style="height: 10px;" | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 10px; width: 32.3838%;" | | | style="height: 10px; width: 32.3838%;" | | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F682&main_person=I1315 Anna Maria Josephina Adriana "Anna" van der Westen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |21 juli 1874 te Raamsdonk (Akte 85) | ||
21 juli 1874 te Raamsdonk | |||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: | | style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |5 november 1944 te 's-Gravenhage | ||
5 november 1944 te 's-Gravenhage | |- style="height: 10px;" | ||
|- style="height: | | style="height: 10px; width: 32.3838%;" | | ||
| style="height: | |- style="height: 10px;" | ||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 67.8939%;" |25 mei 1898 te Raamsdonk (Akte 19) | |||
|- style="height: | |||
| style="height: 28px; width: 32.3838%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: | |||
25 mei 1898 te Raamsdonk | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="width: 58.5614%;" width="50%" | |||
{| class="wikitable" style="width: | ! style="width: 51.0263%;" | Kinderen | ||
! style="width: | ! style="width: 78.3753%;" | Gezin op deze Wiki | ||
! style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2905 Adriana Maria Johanna "Marie" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" |[[Marie van den Wassenberg]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2906 Johanna Maria "Anna" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [[Anna van den Wassenberg]] - [[:Categorie:Zuster|Zuster]] [[Zuster Marie Leopoldina]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2907 Adriana Gerarda "Sjaan" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/1369 †] [[Sjaan van den Wassenberg]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2908 Gerarda "Grat" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" |* ± 1903 Kruiningen † ± 1906 Kruiningen | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2909 Gerarda Johanna Gijsberta "Gerda" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [[Gerda van den Wassenberg]] - [[:Categorie:Zuster|Zuster]] [[Zuster Isabella]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2910 Bernadina Gerarda Lucia "Dien" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [[Dien van den Wassenberg]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2911 Helena Johanna Henrica "Lena" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [[Lena van den Wassenberg]] - [[:Categorie:Zuster|Zuster]] [[Zuster Anselma]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2912 Henrica van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" |* feb 1913 Alphen a/d Rijn † nov 1913 Alphen a/d Rijn | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
| style="width: | | style="width: 51.0263%;" |[https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=&main_person=I2913 Henrica Johanna Maria "Riek" van den Wassenberg] | ||
| style="width: 78.3753%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6587 †] [[Riek van den Wassenberg]] - [[:Categorie:Zuster|Zuster]] [[Zuster Petria]] | |||
| style="width: | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@ | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? [mailto:info@genealogie-raamsdonk.nl info@genealogie-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie: | [[Categorie:Gezinnen_voor_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] |
Huidige versie van 22 jan 2024 om 18:08
Adres | C15 |
Naam | Petrus "Piet" van den Wassenberg |
Geboortedatum | 3 augustus 1871 te Raamsdonk (Akte 109) |
Overlijdensdatum | 7 juni 1941 te 's-Gravenhage |
Beroep | huisschilder |
Naam vrouw | Anna Maria Josephina Adriana "Anna" van der Westen |
Geboortedatum | 21 juli 1874 te Raamsdonk (Akte 85) |
Overlijdensdatum | 5 november 1944 te 's-Gravenhage |
Huwelijksdatum | 25 mei 1898 te Raamsdonk (Akte 19) |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |