Harrie Kamp & Marie van Dongen: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'thumb|300px|right|Heeft u een of meerdere foto's of andere informatie van dit gezin, graag een berichtje naar [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] {| class="wikitable" style="height: 313px; width: 64.3312%;" width="50%" |- | style="width: 43.949%;" | Adres per 1 januari 1949 | style="width: 84.501%;" | Hermenzijl |- style="height: 28px;" | style="height: 28px; width: 43.949%;...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 9: | Regel 9: | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 5 september 1912 te Waspik | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 5 september 1912 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 18 oktober 1969 te Waspik | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php? †] 18 oktober 1969 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 84.501%;" | caféhouder | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23116&main_person=I76491 Maria "Marie" van Dongen] | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 84.501%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23116&main_person=I76491 Maria "Marie" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 23 maart 1916 te Waspik | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | 23 maart 1916 te Waspik | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | † 5 juli 1993 te 's Hertogenbosch | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" |[https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5446 †] 5 juli 1993 te 's Hertogenbosch | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |- | ||
| style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | circa 1935 te Waspik | | style="height: 28px; width: 43.949%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 84.501%;" | circa 1935 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Regel 30: | Regel 30: | ||
! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ! style="width: 43.5352%;" | Kinderen | ||
! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ! style="width: 197.102%;" | Gezin op deze Wiki | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Gerardus "Gerard"" Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Gerard Kamp & Tonnie Pauwels | |||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23084&main_person=I76392 Johanna Wilhelmina Maria "Joke" Kamp] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F23084&main_person=I76392 Johanna Wilhelmina Maria "Joke" Kamp] | ||
| style="width: 197.102%;" | [[Sjef Verschure & Joke Kamp]] | | style="width: 197.102%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6227 †] [[Sjef Verschure & Joke Kamp]] † | ||
|- | |- | ||
| style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F16242&main_person=I52993 Allegonda J M "Gonny" Kamp] | | style="width: 43.5352%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/index.php?page=family&tree_id=1&id=F16242&main_person=I52993 Allegonda J M "Gonny" Kamp] | ||
| style="width: 197.102%;" | [[Piet van Dongen & Gonny Kamp]] | | style="width: 197.102%;" | [[Piet van Dongen & Gonny Kamp]] | ||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Piet Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Piet Kamp & Annette Peeters | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Jeanne Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Wim Bergmans & Jeanne Kamp | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Harrie Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Harrie Kamp & Dimphy van der Put | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Ria Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Toon Verkooijen & Ria Kamp † | |||
|- | |||
| style="width: 43.5352%;" | Adje Kamp | |||
| style="width: 197.102%;" | Tom Smits & Adje Kamp | |||
|} | |||
[[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | [[Bestand:Header-01.jpg|800px|alt=raamsdonkshistorie.nl|center|thumb|[https://raamsdonkshistorie.nl raamsdonkshistorie.nl]]] | ||
{| class="wikitable" width="100%" | {| class="wikitable" width="100%" | ||
| Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | | Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? [mailto:info@wiki-raamsdonk.nl info@wiki-raamsdonk.nl] of [mailto:info@raamsdonkshistorie.nl info@raamsdonkshistorie.nl] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]] | |||
[[Categorie:Gezinnen_1949_Raamsdonk]][[Categorie:GEEN_FOTO]][[Categorie:NIET-COMPLEET]] |
Huidige versie van 15 mei 2024 om 11:48
Adres per 1 januari 1949 | Hermenzijl |
Naam | Henricus Bartholomeus "Harrie" Kamp |
Geboortedatum | 5 september 1912 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 18 oktober 1969 te Waspik |
Beroep | caféhouder |
Naam vrouw | Maria "Marie" van Dongen |
Geboortedatum | 23 maart 1916 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 5 juli 1993 te 's Hertogenbosch |
Huwelijksdatum | circa 1935 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Gerardus "Gerard"" Kamp | Gerard Kamp & Tonnie Pauwels |
Johanna Wilhelmina Maria "Joke" Kamp | † Sjef Verschure & Joke Kamp † |
Allegonda J M "Gonny" Kamp | Piet van Dongen & Gonny Kamp |
Piet Kamp | Piet Kamp & Annette Peeters |
Jeanne Kamp | Wim Bergmans & Jeanne Kamp |
Harrie Kamp | Harrie Kamp & Dimphy van der Put |
Ria Kamp | Toon Verkooijen & Ria Kamp † |
Adje Kamp | Tom Smits & Adje Kamp |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de getoonde info en/of personen op deze pagina? info@wiki-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |