Simon van Dongen & Bertha Smits: verschil tussen versies
Uit Wiki Raamsdonks Historie
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 7: | Regel 7: | ||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Naam || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13559&main_person=I42650 Simon Petrus Cornelis "Simon" van Dongen] | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Naam || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13559&main_person=I42650 Simon Petrus Cornelis "Simon" van Dongen] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | 7 oktober 1901 te Raamsdonk D290 | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Geboortedatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | 7 oktober 1901 te Raamsdonk D290 ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1387 Akte 153]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2193 †] 16 mei 1972 te Tilburg | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2193 †] 16 mei 1972 te Tilburg ([https://akten-raamsdonk.nl/picture.php?/1388 Akte 570]) | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Beroep || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [[:Categorie:Landbouwer|landbouwer]] | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13559&main_person=I42651 Lamberta Maria "Bertha" Smits] | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Naam vrouw || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F13559&main_person=I42651 Lamberta Maria "Bertha" Smits] | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
Regel 20: | Regel 21: | ||
|- style="height: 28px;" | |- style="height: 28px;" | ||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2368 †] 2 januari 1993 te Raamsdonk | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Overlijdensdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/2368 †] 2 januari 1993 te Raamsdonk | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|- | |||
| style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | 26 oktober 1931 te Waspik | | style="height: 28px; width: 38.3199%;" | Huwelijksdatum || style="height: 28px; width: 80.9161%;" | 26 oktober 1931 te Waspik | ||
|} | |} | ||
Regel 34: | Regel 36: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16413&main_person=I42653 Dymphna Maria Huberdina "Dymph" van Dongen] | | style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16413&main_person=I42653 Dymphna Maria Huberdina "Dymph" van Dongen] | ||
| style="width: 222.006%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5977 †] [[Jos Rombouts & Dymph van Dongen]] [ | | style="width: 222.006%;" | [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/5977 †] [[Jos Rombouts & Dymph van Dongen]] [https://bidprentjes-raamsdonk.nl/picture.php?/6999 †] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15868&main_person=I42654 Johanna Adriana Huberdina "Jo" van Dongen] | | style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F15868&main_person=I42654 Johanna Adriana Huberdina "Jo" van Dongen] | ||
Regel 52: | Regel 54: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.4864%;" | Hendrikus Johannes Josephus "Henk" van Dongen | | style="width: 51.4864%;" | Hendrikus Johannes Josephus "Henk" van Dongen | ||
| style="width: 222.006%;" | † Henk van Dongen | | style="width: 222.006%;" | Henk van Dongen † 2-1-2020 Geertruidenberg [[In memoriam: Henk van Dongen|† Henka]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16419&main_person=I53684 Marian van Dongen] | | style="width: 51.4864%;" | [https://genealogie-raamsdonk.nl/family.php?tree_id=1&id=F16419&main_person=I53684 Marian van Dongen] |
Huidige versie van 12 mei 2024 om 09:10
Adres per 1 januari 1949 | Lange Broekstraat 32 voorheen C69 |
Naam | Simon Petrus Cornelis "Simon" van Dongen |
Geboortedatum | 7 oktober 1901 te Raamsdonk D290 (Akte 153) |
Overlijdensdatum | † 16 mei 1972 te Tilburg (Akte 570) |
Beroep | landbouwer |
Naam vrouw | Lamberta Maria "Bertha" Smits |
Geboortedatum | 30 april 1905 te Waspik |
Overlijdensdatum | † 2 januari 1993 te Raamsdonk |
Huwelijksdatum | 26 oktober 1931 te Waspik |
Kinderen | Gezin op deze Wiki |
---|---|
Stephanus Johannes Nicolaas "Steef" van Dongen | † Steef van Dongen |
Dymphna Maria Huberdina "Dymph" van Dongen | † Jos Rombouts & Dymph van Dongen † |
Johanna Adriana Huberdina "Jo" van Dongen | Koos van Strien & Jo van Dongen † |
Nicolaas Stephanus Josphus "Nic" van Dongen | † Nic van Dongen & Corrie Schoenmakers |
Huberdina Dymphna Johanna "Dien" van Dongen | † Kees Langerwerf & Dien van Dongen † 18-4-2021 Dongen |
Thomas Jozef Cornelis "Thom" van Dongen | † Thom van Dongen & Joseé de Bruyne |
Maria Cornelia Hendrica "Riet" van Dongen | Kees Timmermans & Riet van Dongen |
Hendrikus Johannes Josephus "Henk" van Dongen | Henk van Dongen † 2-1-2020 Geertruidenberg † Henka |
Marian van Dongen | Huub Oome & Marian van Dongen |
Adriana "Sjan" van Dongen | Louis Verdaasdonk & Sjan van Dongen |
Wout van Dongen | † Wout van Dongen |
Simon "Broer" van Dongen | Broer van Dongen & Nel van den Broek † |
Lambertus Simon Marie "Bert / Bertus" van Dongen | † Bertus van Dongen |
Heeft u meer informatie, aanvullingen of vragen over de panden en/of personen op deze pagina? info@genealogie-raamsdonk.nl of info@raamsdonkshistorie.nl |